Samsung, kısa bir süre önce Galaxy Note 10 modellerini piyasaya sürmüş olsa da, hız kesmeden yeni modeller üzerinde çalışmaya devam ediyor. Güney Koreli şirketin 2020 yılının ilk yarısında gelecek amirali Galaxy S11'i piyasaya sürmesi bekleniyor. Ardından ise katlanabilir akıllı telefonu Galaxy Fold'un ikinci bir sürümünün raflara çıkması planlanıyor. Bunu takiben de yine yıl içinde Galaxy A serisinin yeni modellerini göreceğiz.

Şimdi yeni bir Samsung modeli daha ortaya çıktı ki, hakkında henüz kimseler bir şey bilmiyor. Telefonun yalnızca kod adı belli ve GalaxyClub tarafından paylaşılmış durumda. SM-G715F olarak ortaya atılan bu kod adı, bize yıllar öncesinden Samsung'un bir başka akıllı telefonu olan Galaxy Grand 2'yi hatırlattı. 2013 yılında SM-G710 kod adıyla tanıtılan Galaxy Grand 2, aradan geçen 6 yılın ardından yeni modeline mi kavuşacak bilinmez. Ancak bizce bu düşük bir ihtimal ve kod adı yalnızca bir benzemeden ibaret.

Samsung'un SM-G715F kod adıyla, yeni bir Galaxy S11 Mini veya Galaxy A71'i karşımıza çıkartması muhtemel dururken, ayrıca bir ihtimal Galaxy S10 Lite modelini de bu kod adıyla görebiliriz.